chat offline
پیام مدیر عامل پرینت پست الکترونیکی
تاریخ حرکت ‌های جهانگردی از گذشته ‌های دور (ازسال ۷۷۶ ق.م) یعنی از زمان برگزاری نخستین المپیک یونان آغاز گردیده است. در سال ‌های اخیر با توجه به هزینه ‌های ناچیز صنعت توریسم نسبت به درآمدزایی آن، این صنعت  از جهت اقتصادی، اشتغال و درآمدزایی مورد توجه اغلب کشورهای جهان قرار گرفته و یکی از راه ‌های کسب درآمد در جهان محسوب می‌شود.
ایران، مجموعه گنجینه های نفیس خدادادی و پیشینه تاریخ و تمدن فرهنگی، همواره مورد توجه گردشگران بوده است.
در این میان اردبیل، این سرزمین چشمه های بهشتی، با در اختیار داشتن مناظر بکر طبیعی از کوه سبلان گرفته تا جنگل های سر سبز فندقلو و آثار تاریخی و فرهنگی و مذهبی ارزشمند و آب و هوای کم نظیرش، یکی از استان های دارای ذخایر معنوی کشور محسوب می شود که همه ساله پذیرای گردشگران داخلی و خارجی است.
وجود زیرساخت های لازم و مناسب مهمترین عامل رشد و توسعه صنعت گردشگری محسوب می شود که خوشبختانه اقدامات خوبی در این زمینه در استان انجام شده است. احداث دهکده توریستی حیران نیز در همین راستا صورت گرفته و بسیار امیدواریم که با توسعه و تکمیل فازهای بعدی این پروژه، شاهد رونق صنعت توریسم در استان اردبیل باشیم.
 
امکانات و تجهیزات
امکانات و تجهیزات
خطوط تله کابین
خطوط تله کابین
کارتینگ
کارتینگ
خرید و رزرو اینترنتی
خرید و رزرو اینترنتی
وب سایت شرکت تله کابین حیران منتشر شد

خوشحالیم به اطلاع مشتریان و همکاران خود برسانیم، وب سایت رسمی شرکت تله کابین حیران منتشر و از این پس در دسترش شماست.
مهندس رستمی مدیر عامل مجموعه توریستی و گردشی حیران گفت: این وب سایت جهت ارتقاء بهره...


ادامه اخبار »

مدیر سایت
اولین یاداشت در دفتر مهمان از طرف مدیر سایت به منظور تشکر از حضور شما در وب سایت و همچنین دعوت از شما برای ثبت نکته نظرات و پیشنهادات ارزنده تان وارد ...
يكشنبه ، 11 اسفند 1392